Mieszkania w Siechnicach: Atom Willa NOVA

fot. youtube.com / Atom Deweloper

Przegląd inwestycji mieszkaniowych w Siechnicach. Kolej na osiedle budowane przez dewelopera ATOM: Willa NOVA w Siechnicach. Inwestycja zlokalizowana jest pryz ul. Ziemskiej i jest kontynuacją już istniejących obiektów mieszkaniowych w tym rejonie.

Osiedle domów w zabudowie wielorodzinnej posiada „willowy” styl, nawiązujący do istniejących już budynków w tej części Siechnic.

Osiedle znajduje się przy granicy Siechnic ze Świętą Katarzyną. Miejsce jest dobrze skomunikowane z Drogą Krajową numer 94. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek komunikacji podmiejskiej. Natomiast do stacji PKP dojdziemy w około 19 minut (950 m).

Osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane – place zabaw, zieleń, utwardzone drogi. W pobliżu póki co brak lokali usługowych czy sklepów –

O dostępnych mieszkaniach pisze deweloper:

W każdym budynku znajduje się 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Duże udogodnienie stanowią przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Przed zakończeniem inwestycji ogródki przy mieszkaniach na parterze są ogrodzone.

– atomdeweloper.pl/willa-nova-opis-inwestycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *