Mieszkania w Siechnicach: Siechnice Osiedle Hiszpańskie

facebook.com/osiedle.hiszpanskie.siechnice

Przegląd inwestycji mieszkaniowych w Siechnicach. Kolej na Osiedle Hiszpańskie w Siechnicach. Domy zlokalizowane są przy ul. Hiszpańskiej (boczna ul. Prawocińskiej) w północnej części Siechnic.

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej posiada charakterystyczny nowoczesny design.

Osiedle znajduje się w zacisznej części Siechnic, przy drodze o małym ruchu. Jednocześnie około kilometr dalej znajduje się DK94 co ułatwia dojazdy samochodem. Obecnie brak w bezpośredniej okolicy przystanku autobusowego – najbliższy znajduje się ok. 1 km dalej, przy wspomnianej DK94. W miejscowości znajduje się stacja PKP w odległości kilku minut jazdy samochodem.

Osiedle umiejscowione jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu ogrodniczego Citronex. Osoby wrażliwe na światło nocą i wieczorami mogą narzekać na doświetlanie przez przedsiębiorstwo szklarni w okresie jesienno-zimowym. W czasie burz w okresie letnim sporadycznie firma stosuje działo przeciwgradowe wydające specyficzny huk.

Tak inwestycję przedstawia deweloper na profilu Facebook:

Korzystając z uroków życia za miastem nie musisz rezygnować z tego co na co dzień jest dla Ciebie ważne i co sprawia Ci przyjemność. Na Nieopodal Wrocławia w Siechnicach znajduje się Osiedle Hiszpańskie, w którym znajdziesz swój wymarzony dom. To podwyższony standard, nowoczesny design, funkcjonalność i komfort pomieszczeń, w połączeniu z poczuciem spokoju i bezpieczeństwa jaki daje bliskość natury.

facebook.com/osiedle.hiszpanskie.siechnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *